Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 113 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 133 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Mysql.php on line 70 Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 про Рожевий Слоник / Рожевий Слоник - творчість без рамок

«Рожевий слоник» - це передусім портал для молодих авторів, що надає можливість публікації творів та їх широкого обговорення. Жанри, в яких можна публікувати свої твори, найрізноманітніші: ілюстрації, фото, кінорецензії, публіцистика, критика, музика, драматургія, переклади, відео-арт та різноманітні мистецькі експерименти.


Творчий портал «Рожевий слоник» розпочав своє існування в 2003 році. З часом він розвивався: покращувався дизайн, функціональні можливості, з’являлися нові розділи. Відвідуваність сайту та число постійних дописувачів постійно росте. З’явились дописувачі з Білорусі, Росії, Польщі та українці з різних країн світу.


«Рожевий Слоник» надає інформаційну підтримку багатьом мистецьким акціям та проектам в Україні. Портал виступав організатором та співорганізатором фотовиставок, літвечорів, мистецького проекту «Жиліzко», низки літературних слемів та концертів. Зараз «Слоник» співпрацює із соціальним журналом «Просто неба». Також тут розміщують посилання на аудіо-записи літературних вечорів із львівської кав’ярні «Кабінет». «Слоник» завше відкритий для співпраці. Це сприяє знайомству молодих авторів, їх згуртуванню з метою співпраці в організації проектів.
На порталі ведуться жваві дискусії на мистецькі та суспільно-політичні теми.

Кожен автор може вислухати конструктивну критику та навчитись відстоювати свою творчу позицію від неадекватних випадів публіки.

Проект росте, кількість авторів та якісних творів щодня збільшується. На сайті працює система голосування і кожен зареєстрований користувач може віддати голос за улюблену публікацію, таким чином молоді автори займають позиції у рейтингу порталу.

Ось так «Рожевий слоник» із простого захоплення переріс у великий творчий інтернет-ресурс, що дає змогу авторам, котрі роблять перші кроки в літературі, виявити свої здібності і поспілкуватися з відомими письменниками, чиї твори вже завоювали популярність серед широкої аудиторії порталу.

Приєднуйтесь до нас!Будь які питання по роботі сайту, ви можете знайти/спитати в рубриці «Робота сайту»


Нагадую про пожертви!

надсилайте веб-мані

на гаманець Z337786439525 або U146925765491


Гроші потрібні на хост, домени, пиво. Рекомендована сума пожертви не менше 5 wmzКонтактний мейл admin ет slonyk дот com