Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 113 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 133 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Mysql.php on line 70 Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» / Драматургія, театр / Рожевий Слоник - творчість без рамок

Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA»


Коли: 30 червня – 4 липня 2010 року.

Де: Львів – с. Поповичі (Мостиського району Львівської області, прикордоння українсько-польське).


«Драма.UA» має на меті створити життєздатне та постійнодіюче творче середовище для розвитку та популяризації сучасної української драматургії.

Фестиваль відбуватиметься в нестандартних просторах, насичених містичністю та креативністю.

«Драма.UA». Частина І.

Перші два дні «Драма.UA» локалізуватиметься на Фабриці повидла у Львові (вул. Б.Хмельницького, 124). Унікальна споруда, яка поєднує промислову архітектуру з витієватими мистецькими рішеннями, площею понад 1000 кв.м. стане простором для втілення якнайсміливіших ідей для драматургії і театру. З ранку до ночі всі охочі зможуть поринути в безперервний творчий процес, який можна буде не тільки споглядати, але й стати його активним учасником.

«Драма.UA». Частина ІІ.

Друга частина фестивалю вийде за межі стін як фізичних, так й ідеологічних й переміститься на українсько-польське пограниччя поблизу с. Поповичі Мостиського району Львівської області, де разом з Міжнародним фестивалем мистецтв «Fort.Missia» під відкритим небом акумулюватиме енергію радикальних драматургічних ідей. В межах фестивалю діятиме театрально-драматургічне наметове містечко, в якому протягом всіх днів фестивалю відбуватимуться перформенси, майстер-класи, обговорення відкриті для всіх бажаючих.

Родзинкою обох частин фестивалю стане презентація читок та вистав добре знаних п'єс, автори яких змінили обличчя європейської та української драматургії.

В межах фестивалю будуть відбуватися:
— майстер-класи та зустрічі з драматургами;
— відеороект «Відеосцена»;
— інтерактивні лекції по сучасній драматургії;
— читки п’є європейських та українських драматургів;
— конкурс п’єс «Драма на драбині»;
— виступи театрів;
— вечірки.

деталі drabyna.org/drama/

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.