Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 113 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 133 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Mysql.php on line 70 Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 Новини / Рожевий Слоник - творчість без рамок
Рейтинг
+5.16
голосів:
8
avatar

Новини  

Роздуми про Фест 2013

«То, что приглянулось
Заблестело ярко
В одеяле шерсти
Маленький комок»
(Ігор Бігун)

Нарешті те, що відбувалось протягом трьох місяців, завершилось 30 листопада 2013 року — заключним етапом відкритого фестивалю – конкурсу «Поетичний марафон «Оксія».
Почався він о 12.00 у Літературному музеї, де фіналісти фестивалю змагалися за перемогу.
Фіналістів було 19. Присутніх журі – 5 —
Астрахан Наталія — завідувач теорії та історії світової літератури ЖДУ ім. І. Франка, кандидат філологічних наук, доцент,
Куліков Костянтин – поет, бард, голова НАМЛМО „Оксія”,
Ковальов Валентин – поет, пародист, психолог,
Паламарчук Ларіса – поет, вчитель світової літератури ліцею № 2,
Шнайдер В’ячеслав – літературознавець.
Відсутні члени журі – Кондратюк Юрій – поет, директор ЖОЦНТ (Житомирський обласний центр народної творчості), Левченко Галина – кандидат філологічних наук, доцент ЖДУ ім. І. Франка — залишили свої резюме, прочитавши попередньо твори фіналістів. Їх думка врахована була.
Кожен з журі мав свої міркування щодо розподілення місць, щодо виступів конкурсантів. Кожен з виступаючих отримав оцінку від журі. Оцінки складалися, журі сперечалось. Тож дійшли згоди не давати Гран-Прі.
Білобровець Володимир – поет, письменник, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики ННІФЖ ЖДУ ім. І. Франка, – прийшовши на нагородження, згодився з тим, що важке було журіння, оскільки в конкурсі брали участь поети-початківці й поети, котрі мають публікації.
Окреме спасибі модератору Гавриловій Ользі, що зустрічала гостей у Літературному музеї, господарювала, підказувала, пригощала кавою, чаєм, «піченькамі», бутербродами.
Далі дійство продовжилося для конкурсантів екскурсією по місту Житомиру. За це спасибі заступнику начальника з економічних питань – Турській Олені Олександрівні.
Дякуємо Управлінню культури Житомирської міської ради, в особі начальника управління – Харчук Лариси Петрівни — за фінансову підтримку фесту.
О 15.00 — у обласній бібліотеці ім. Ольжича «фестивальники» зустрілися з провідними поетами Літфесту – Антоном Полуніним, Євгенієм Півнем, Дмитром Казаковим, Сергієм Стойко, Ніной Паламарчук, Том Сойєром. Велика дяка модератору фестивалю Паламарчук Ніні – за проведення «Аллітеракції» — зустрічі з Літфестовцями. На рандеву до бібліотеки прийшли не тільки конкурсанти, але й творча інтелігенція міста Житомира. Різні сприйняття, різні емоції. Різні уподобання. Але поезія повинна зростати, навчати новому, підіймати до висот сучасності, відроджувати, спонукати, та й, взагалі, жити за своїми законами.
О 17.00 — пройшло головне святкування у Будинку культури. Воно почалося музичним виступом – Богдан Сарнавський та Олександр Ковальчук виконали пісні у супроводі гітари.
Костянтин Куліков – директор фестивалю – розповів про подальші плани НАЛМО «Оксія», подякував всім за підтримку поезії.
Журі відмітило гарний рівень віршів наймолодших учасників фестивалю – Ковтун Дар’ї – учениці 9 класу ліцею № 2 м. Житомира та Туровець Анастасії – учениці школи № 21 м. Житомира. Диплом у номінації «Громадянська лірика» дістав Жалюк Вадим. Приз глядацьких симпатій – Міфтахова Олеся, яка, до речі, одержала диплом у номінації «Поетична оригінальність».
Далі номінації розподілені були таким чином:
«Екзотика поетичного мислення» — Бігун Ігор
«Майстер поетичного слова» — Борозенцев Леонід
«Артистизм» — Грицик Наталія
«Поетичний натуралізм» — Кондратюк Зоя
«Теплота поетичних почуттів» — Масляна Ліна
3 місце у Поетичному марафоні було віддано Сіваченко Сергію.
2 місце отримали двоє – Євменчук Оксана та Цебоєва Глафіра.
Диплом за 1 місце увезла до Вінниці Кордонець Марина.
Тож, завершилось. Залишилось видихнути з полегшенням. Але поезія має таку властивість – не завершуватись. Далі – нові події, нові вірші, нові спілкування. Нові фестивалі, друзі. Нові заклики до сучасної молоді, до людей, застиглих у стазисі минулих лозунгів. Далі – далі. Не зупинятись, — світ поезії тим і цікавий, що кожного разу відшукаєш для себе нові горизонти, модерні розмови, сучасні тенденції у несучасному розумінні. Гасло «Зануртесь у світ поезії – різної – та від того ще більш цікавої» — актуально для усіх, навіть для тих, хто вважає, що не розуміє поезії, віршування. А ви приходьте, розкажіть, посперечайтесь. Раді усім небайдужим.
Ларіса Паламарчук

заключний етап відкритого фестивалю – конкурсу «Поетичний марафон «Оксія»

30 листопада 2013 року відбудеться заключний етап відкритого фестивалю – конкурсу «Поетичний марафон «Оксія». .
Почнеться він о 12.00 у літературному музеї, де фіналісти фестивалю будуть змагатися за перемогу. Компетентне журі визначить, хто заслужить 9 місць у номінаціях і Гран-прі, та отримає головні призи.
Склад журі:
Астрахан Наталія — завідувач теорії та історії світової літератури ЖДУ ім. І. Франка, кандидат філологічних наук, доцент
Білобровець Володимир – поет, письменник, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики ННІФЖ ЖДУ ім. І. Франка
Кондратюк Юрій – поет, директор ЖОЦНТ (Житомирський обласний центр народної творчості)
Куліков Костянтин – поет, бард, голова НАМЛМО „Оксія”
Ковальов Валентин – поет, пародист, психолог
Левченко Галина – кандидат філологічних наук, доцент ЖДУ ім. І. Франка
Паламарчук Ларіса – поет, вчитель світової літератури ліцею № 2
Шнайдер Вячеслав – літературознавець
Далі дійство продовжиться для конкурсантів екскурсією по місту Житомиру.
О 15.00 — у обласній бібліотеці ім.Ольжича конкурсанти зустрінуться з провідними поетами Літфесту.
О 17.00 — головне святкування у Будинку культури — журі оголосить переможців. На вас чекає не тільки слухання віршів, але й музичні номера.
Приходьте, зануртесь у світ поезії – різної – та від того ще більш цікавої.

«Мне бы рассвета миксер…»

«Десь там, за маківками дахів,
Я, все вище, ой, лишенько!
Хто мені скаже, де моє, найліпше»
Ніна Паламарчук
«Я прошу об одном — помолись за меня»
Ларіса Паламарчук

15 листопада 2013 року поетична молодіжна організація «Оксія» та служба у справах дітей та молоді Житомирської міської ради відвідали міський відділ кримінально-виконавчої інспекції, де зустрілись з підлітками, що схибили на своєму життєвому шляху, але мають надію повернутися до нормального існування в нашому трошки схибленому суспільстві.
Голова НАЛМО «Оксія» Костянтин Куліков співав різних пісень – Тимура Шаова, Володимира Висоцького, власні пісні. Кожною піснею він намагався достукатися до сердець цих хлопчаків, дати зрозуміти їм, що не все втрачено, що попереду в них — велике майбутнє.
«Свобода теперь ограничена вздохом и выдохом,
Когда одиночество светом вчерашним лоснится…
Пускай отголосок случайный желания скрытого
Возносится в небо…»
Паламарчук Ларіса читала вірші – різні – свої та Ніни Паламарчук. Але кожен вірш нагадував парубкам, що світ не існує без страждання. І людина повинна зробити все від неї залежне, щоб пригальмувати митарства, зменшити біль рідних.
«В слове молитва
Слитно пишутся буквы.
Губы
Мои опухли
Шепотом фраз разных.
Мне бы бродить праздно
По закоулкам, угол
Вычислив между Богом
И колесом маршрутки»
Вадим Жалюк проказував невеликі оповідання зі своєї збірки «Дорослі@діти». Бажання Вадима — щоб неповнолітні зрозуміли, що за кожен поганий вчинок є відповідальність. Та не все втрачено, бо свої помилки потрібно й можна виправляти.
«Я знаю хлопця.
Йому десять років,
А за плечима –
Десять кримінальних справ»
Це був не просто виступ поетів. Це був діалог – щирий діалог – з аудиторією. Юнаки намагались зрозуміти, що таке пісня, поезія. Цікавились написанням віршів.
Хлопці задавали питання, як стати іншим, побороти те, що їм, як вони вважають, написано на долі, подолати погану «карму».
Не знаю, що винесуть хлопці після цієї зустрічі. Знаю одне — щось зостанеться. Бо очі у більшості були не нуднозобов’язані — в них палахкотів вогник цікавості до того, що відбувалось. У підсвідомості кожного є бажання – стати кращим, змінити себе, знайти новий шлях.
Залишається сказати словами Вадима Жалюка:
«Зглянься, Боже.
Щоб ми з радістю і вдячністю зустрічали прохолоду світанків і проводжали, впоєні надією, кожен вечір»

Ларіса Паламарчук

Симферополь. Шорох. Оксия. Впечатления.

Часть первая.
1-3 ноября 2013 года в Симферополе прошел литературный фестиваль «Шорох», ставший уже традиционным.
Делегация из города Житомира — команда организации «Оксия» в составе Натальи Грицик — с чемпионским настроением, Оксаны Евменчук – с мечтой опоздать на троллейбус, Валерия Волковского-беспаспортного и Вити Петровского –фотографа — была радушно принята южным краем и встречена на вокзале представителем оргкомитета фестиваля Егором.
После встречания-распихивания участников по временным пристанищамнас ожидало мероприятие под кодовым названием «Троллейбус, который идет на юг». На который, кстати говоря, «Оксия» благополучно опоздала, что позволило ей не только полюбоваться видами из окна, но и пообщаться с простыми людьми крымского края. Путешествие на троллейбусе в приморский городок Алушту привело нас в дом-музей С.Н.Сергеева-Ценского. Тут, между экскурсиями и кофе-брейками за квадратным Круглым Столом, под присмотром гостеприимных работников музея, участники смогли рассказать об особенностях литературного процесса родных городов, а также обозначить свою роль в этом процессе.
Среди представителей городов выделилась житомирская организация «Оксия» прежде всего тем, что в шорт-лист фестиваля вошло несколько наших участников.
Заинтересовали рассказы других конкурсантов, например, Влада Волновская из Москвы рассказала о том, как можно привлечь внимание масс к поэзии: московские поэты снимают бары и кафе и регулярно проводят вечерние слэмы, что интересно и полезно и самим поэтам, и владельцам заведений, и посетителям. Любопытным примером разнообразия поэтического искусства стал сборник графической поэзии, представленный харьковчанином. Увлекательным был рассказ о литературной жизни самого Симферополя и деятельности литературного клуба «Хорошо», который является одним из главных организаторов фестиваля. К сожалению, киевские поэты, достойно представившие себя на поэтических чтениях, на данное мероприятие не явились, хотя было бы очень интересно узнать о литературных процессах столицы.
Еще одним небренным и нетленным, и, конечно, приятным стала прогулка по набережной. И — мооооорррееее!!!

Литературное утро второго ноября ожидало участников фестиваля в доме-музее И.Сельвинского. В чудесном доме и происходило главное событие— чтения участников очного этапа поэтического конкурса.
Жюри состояло из прошлогоднего победителя Юрия Татаренка, культуролога Катерины Кокориной и директора музея Сельвинского Дайнеко Людмилы Ивановны.
Чтения начались, и тут постигло первое разочарование — среди участников хватало безликих хипстеров и девушек с ванильной поэзией, что впору размещать в цитатниках из соц.сетей. Но, безусловно, присутствовали достойные авторы, стихотворения и направление мышления которых поражало и завораживало. Абсолютную симпатию вызывали киевские поэты – Мария Банько, Антон Полунин, Том Сойер, баштанский поэт Евгений Пивень, севастопольский поэт Дмитрий Аверьянов, представивший в своих стихах удивительную красоту простоты и простоту красоты. Победителем стал Евгений Пивень (гран-при), первое место занял Антон Полунин. Наташа Грицик получила второе место.
Необычайно насыщенным и напряженным был слэм с победителем Дмитрием Аверьяновым. В его текстах то и дело появлялись аллюзии на житомирскую поэтическую школу, каковая произвела на него неизгладимое впечатление. Замечательным было и выступление Елены Малой, Валеры Волковского, Антона Полунина, Евгения Пивня.
Странно одетые люди-волонтеры сопровождали фестивальщиков подобно свите Воланда. Совпадение с празднованием Хэллоуина наложило свой отпечаток на мероприятия фестиваля – среди прочих, участникам предлагалось посетить мастер-классы, например, резьбы по тыкве, или бал-маскарад. Поэты, возможно, тоже были бы не прочь приобщиться к ремеслу плетения ловцов снов, но, увы, — искусство требует жертв. Пришлось выбирать, что тебе важнее.
Хотелось бы поблагодарить отзывчивых доброжелательных работников музея Сельвинского, позволяющих оставлять сумки в укромном уголке даже после завершения конкурсной программы, передавать друг другу письменные послания. Группа житомирян смогла безболезненно разделиться и побродить по городу (общей бедой оказалось отсутствие зарядных устройств к мобильным телефонам, что автоматически перенесло нас в век «беспроводных» технологий создания посланий ручкой на бумаге).
Спасибо, теплый Крым! Кусочек светлого тепла увозим на север, и надеемся на встречи в следующем году.
__________________________________Оксана Евменчук

ІV Конкурс україномовних п’єс “Драма.UA–2013”

Основною метою конкурсу є відкрити широкому загалу імена молодих, талановитих українських драматургів. Конкурс п’єс “Драма.UA” спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до літературних видань.


( Читати далі )

Гоббіт не актуальний, Воббіт б'є рекорди продажів у США

Іскрометна американська пародія на леґендарного "​Гоббіта" Дж.Р.Толкіна! Мирний Воббіт Бульбо Банкінс працює у кав'ярні. Але з появою на його ґанку мага Брендальфа розміреннному життю приходить кінець! Разом з групою гномів, яких воббіти взагалі недолюблюють, Бульбо має викрасти скарби у дракона Смога! Подорож, на яку не наважувався ще жоден Воббіт, поєдинок із ґоблінами та велетенськими павуками, дорога крізь ліс сутінкових ельфів — пригоди починаються.

Благодійний концерт НАЛМО «ОКСІЯ» на Житомирському військовому полігоні

Благодійний концерт НАЛМО «ОКСІЯ»
на Житомирському військовому полігоні
«каждая буква внутри меня ёкнет»

Щоб відчути…

Щоб відчути вітер, не потрібно бути вітром. Щоб відчути сонце, не потрібно його бачити. Щоб відчути поетичне слово, не потрібно писати вірші. Кожен знаходить у поезії своє. Для одного – це влучна метафора, для іншого – римовані рядки. А для солдат, які перебувають на строковій службі, то є туга за домом і за коханою дівчиною, налаштування на позитив, відчуття своєї належності до навколишнього світу. І коли до солдат приїжджають артисти, поети, це стає невеличким святом для усіх. Тож 19 серпня 2012 року НАЛМО «Оксія» завітала з благодійним концертом на Житомирський військовий полігон, і це стало не просто долученням військових до поетичного світу. Кожен виступ учасників «Оксії» був неординарним. Сергій Желінський вдало виконав пісню «Пліт» Ю. Лози та зіграв на гітарі запальний «Чардаш». Володимир Паскель прочитав мініатюри про солдатське життя — «поделились мирами не раз». Наталія Грицик розтлумачувала військовим житейські істини про душу — «душа, похищенная с поля брани» — і розповіла про дивні мрії лавки, що знаходиться на вокзалі — «а ведь вправду, шоколадные». Ларіса та Ніна Паламарчук змусили бійців згадувати армійські операції — «я прошу об одном: помолись за меня» та достукались до струн сердечних літерами поезій – «каждая буква внутри меня ёкнет». Віктор Петровський своїми віршами створював «ілюзію прекрасної вічності», яка намагається вижити і «слухати шум дощу». Голова «Оксії» Костянтин Куліков не тільки прочитав свої поезії — «до прыжка один шаг» — та проспівав власну пісню «Перевал»: «ещё перевал не занят», але й майстерно виконав пісні різні за тематикою й змістом – «Сестра милосердия» О.Мітяєва, «Девушка из Нагасаки» А. Северського, «Вечірня казка» Т. Шаова.
Військовослужбовці виконали декілька пісень, у яких розповіли про солдатську службу, очікування демобілізації та зустрічі з родиною.
Відбувався живий діалог між прозою та римою, буденністю та святом, солдатами та житомирськими поетами.
Кожен виступ оксіян супроводжувався бурхливими оплесками. Солдати щиро раділи відпочинку від буденної військової служби та можливості зануритись у дивний світ метафор та рим.

Ларіса Паламарчук
  • +17
  • 19 серпня 2012, 19:23
  • PLMN
  • 2+2

розшукую неформат

Любі друзі!
Розшукую для крейзанутих справ поетів-соціопатів, людей настільки оригінальномислячих, що їх називають хворими, справжніх революціонерів і садюг, які нівечать усі загальновідомі поетичні канони і стереотипи, неформат серед неформату.
Знаєте таких, самі такі, пишіть на скриньку katrinka4@ukr.net (бажано, з кількома текстами в прикріпленні).
Усі подробиці і деталі у форматі привату.
З усім…
п.с.: буду також дуже гречно вдячна за поширення інфи.

проведення III-го міського фестивалю художнього читання «Поезії житомирських авторів»

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення III-го міського фестивалю
художнього читання «Поезії житомирських авторів»
м. Житомир

1. Мета фестивалю художнього читання «Поезії житомирських авторів» (далі Фестиваль)
1.1. Популяризація жанру поезії;
1.2. Популяризація жанру художнього читання;
1.3. Формальне та неформальне спілкування авторів та виконавців, обмін творчим досвідом;
1.4. Відкриття широким колам слухачів та читачів нових талановитих імен, сприяння їх творчому зростанню;
1.5. Збереження, розвиток та підтримка літературних традицій в Україні та в м. Житомирі.
1.6. Розвиток та вдосконалення організаційних та інших питань популяризації жанрів поезії та художнього читання;
1.7. Популяризація поезії житомирських авторів.

2. Організатори Фестивалю
2.1. Управління культури Житомирської міської ради;
2.2. Житомирська міська молодіжна громадська організація „Оксія”.

3. Терміни та місце проведення Фестивалю
3.1. Фестиваль проводиться з моменту оголошення про Фестиваль (19 березня 2012) по 31 березня 2012 року (оголошення результатів конкурсу) у м. Житомирі;
3.2. Реєстрація учасників та адреса проведення основних подій Фестивалю — м. Житомир, вул. Малікова, 16, кв. 157. Довідки за тел.: (0412) 26-14-40. Конкурсні твори можна надсилати електронною поштою: е-mail: const07@meta.ua.

4. Програма Фестивалю
4.1. Програма (стисло):
19 березня по 28 березня — проведення відбіркового туру Фестивалю (майстер-класу).
31 березня – оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців, виступ переможців у приміщенні міського Палацу культури (Першого травня 12/5) о 16.00.

5. Нагороди для лауреатів та дипломантів Фестивалю
5.1. Переможцями Фестивалю є переможці відбіркових турів у школах та інших навчальних закладах, нагороджуються дипломами Фестивалю;
5.3. Лауреати Фестивалю визначаються на поетичних читаннях 31 березня та нагороджуються дипломами та сувенірами від організаторів.

6. Статуси та умови проживання учасників та гостей під час Фестивалю
6.1. У залежності від власного бажання учасники з інших міст (крім запрошених членів журі та почесних гостей) мають можливість взяти участь у Фестивалі на таких самих умовах, як і мешканці Житомира (проїзд, проживання і харчування – за власні кошти чи за кошти організацій, які їх відряджають).

7. Умови участі у Фестивалі для конкурсантів
7.1. У конкурсі мають право брати участь особи віком від 14 років;
7.2. Мова творів не регламентується (не обмежується);
7.3. Увага!!! Головна умова участі у фестивалі – читання творів виключно житомирських (як відомих, так і не зовсім) авторів!
Авторам декламувати власні твори заборонено!
7.4. Реєстрація учасників відбувається за адресами: м. Житомир, вул. Малікова, 16, кв.157, та вул. Пушкінська 27, кім. 7 (25-ий гарнізонний Будинок офіцерів) з 16.00 до 19.00. (Учасник повинен принести заповнену Заявку (Додаток 1) та твори у роздрукованому або електронному вигляді). Також Заявку та конкурсні твори можна надсилати електронною поштою на адреси: const07@meta.ua (у темі листа обов’язково треба зазначити «Заявка на участь у Фестивалі»)
Кегль (розмір шрифту) для творів — № 12.
Типи шрифту: Times, Vergana, Arial.
Організатори Фестивалю роздруковують усі надіслані твори від усіх авторів для кожного члена журі. Біля кожного вірша вгорі зазначайте ім’я та прізвище автора твору. Загальний об’єм надісланих творів 12-м кеглем для попереднього розгляду не повинен перевищувати 80 віршованих рядків (2 аркуші А4).
З метою підвищення глибини сприйняття творів членами журі під час конкурсної програми автори читають лише ті твори, які були надіслані у попередній заявці і тверда (роздрукована) копія яких буде у членів журі.
Останній день прийому організаторами Фестивалю поетичних творів на участь у конкурсній програмі — 28 березня (середа) 2012 року, час — 18.00.

8. Члени журі та почесні гості Фестивалю
8.1. Для роботи над творами конкурсної програми Фестивалю запрошуються літератори Житомира, які власні творчі досягнення у жанрі поєднують з аналітичними дослідженнями та доброзичливим бажанням працювати для розвитку жанру (прізвища в алфавітному порядку):
Білобровець Володимир – поет, письменник, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики ННІФЖ ЖДУ ім. І. Франка;
Кондратюк Юрій – поет, директор ЖОЦНТ (Житомирський обласний центр народної творчості);
Конончук Тетяна – поет;
Куліков Костянтин – бард, поет, голова ЖММГО „Оксія”;
Паламарчук Лариса – поет;
Радушинська Катерина – поет.

9. Контактна інформація
9.1. Для отримання повного пакету вичерпної вихідної інформації про Фестиваль, а також з координаційними та контактними питаннями, пов’язаними з авторами-конкурсантами та гостями Фестивалю, звертатися до:
Костянтина Кулікова
(Оперативні контакти: 26-14-40, 38 (093) 841-02-41, E-mail: const07@meta.ua)

У програмі Фестивалю можливі зміни!!!
До зустрічі на фестивалі художнього читання «Поезії житомирських авторів»
З повагою, Оргкомітет

Дійсне “Положення” є запрошенням на Фестиваль.
Додаток №1 (на кожного потенційного учасника заповнюється одна окрема анкета)

Фестиваль художнього читання «Поезії житомирських авторів»
м. Житомир, 19 березня – 31 березня 2012 року
Анкета-заявка учасника Фестивалю

Заявка учасника Фестивалю
Загальна інформація про учасника Фестивалю Інформація заповнюється учасником Фестивалю Примітки
Інформація про учасника
Паспортне Прізвище, ім’я та по-батькові (повністю),
(при потребі зазначається літ. псевдонім )*

Місце (місто) проживання *

Електронна адреса *

Поштова адреса (для паперової пошти) *
Контактні телефони (з кодом міста або мобільного оператора) *
Стисло про попередні творчі досягнення учасника та участь у літературному житті (видані збірки, зайняті місця у літературних конкурсах на інших фестивалях, членство в літоб’єднаннях, отримані літературні премії, звання тощо)
Інформація про автора творів
Прізвище, ім’я та по-батькові (або літ. псевдонім)*
Назви творів*

Поля зазначені * — заповнюються обов’язково!