Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 113 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 133 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Mysql.php on line 70 Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 "Поетична окупація" в Ужгороді / Афіша / Рожевий Слоник - творчість без рамок

"Поетична окупація" в Ужгороді

Проект двох поетів
та Шийчука Андрія.
(http://smile-wider.livejournal.com)
Шубєнкова Владислава
(http://shubenkov.livejournal.com)

«Поетична окупація»

Головна ідея проекту — зайняти (окупувати) нішу в українському літературному андеграунді з метою його популяризації. Поезія двох різних за напрямками поетів спрямована на широку аудиторію слухачів усіх віросповідань та політичних поглядів, чим виступає за мир, толерантність та рівність.
Учасники проекту крізь призму поезії торкаються питань як соціальні-політичних, так і мистецьких, як політкоректних, так і гостро актуальних та провокативних тем, залишаючись при цьому відверто ліберальними. Основний акцент на розбудові та актуалізації контркультури, яка, хоч і є досить популярна в певних колах, проте майже закрита і не очевидна для широкого загалу.

Напрямок проекту координує київський поет Вано Крюгер, даючи зелене світло тій чи іншій темі в рамках «живих» презентацій та плануючи етапи та напрямки захоплення нових територій.
Якщо коротко, то наш слоган — мир, праця, контркультура.

Місце проведення: Ужгород, кафе «Кактус»,
7.09.2010, 19.00.

ЖЖ: smile-wider.livejournal.com/21268.html
ВК: vkontakte.ru/event19817121

Коментарі (1)

RSS згорнути / розгорнути
+
0
порепостіть будь ласка
avatar

Andy

  • 6 вересня 2010, 04:20

Лише зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.